System iGrill – odkryj nowy wymiar grillowania

Wyobraź sobie świat, w którym grill robi się sam. Układasz ulubione dania na ruszcie i wracasz do rozmów, planszówek ze znajomymi lub do oglądania filmu we dwoje. W odpowiednim momencie aplikacja na telefonie daje Ci znać, że posiłek jest gotowy. Brzmi jak scenariusz science-fiction? Poznaj system iGrill marki Weber i wejdź w inny wymiar grillowania!

Idealny moment

System iGrill to unikalne rozwiązanie zaprojektowane przez markę Weber, aby podnieść jakość i komfort grillowania. Wśród produktów iGrill znajdziemy sondy do mierzenia temperatury poszczególnych potraw i otoczenia, oraz centralę, która przekazuje sygnał z termometrów prosto do Twojego telefonu. Wystarczy wbić specjalną sondę w wybrane danie – mogą to być zarówno mięsa, jak i ryby, warzywa i owoce, przy pomocy darmowej aplikacji na Twoim smartfonie wybrać pożądany poziom wypieczenia potrawy i gotowe! Możesz spokojnie oddać się ulubionym czynnościom, a gdy temperatura potrawy będzie odpowiednia, urządzenie powiadomi Cię o tym przy pomocy sygnału w smartfonie!

System iGrill to jednak nie tylko wygoda, ale również gwarancja, że ulubione dania będą przygotowane tak, jak trzeba. Koniec z grillowaniem “na czuja”! W linii iGrill znajdziesz rozwiązania dla każdego grilla w ofercie Weber: węglowego, elektrycznego i gazowego.

Dedykowana aplikacja

Aplikacja Weber iGrill połączona z akcesoriami z serii o tej samej nazwie pozwala, w zależności od wyposażenia, monitorować temperaturę od dwóch do czterech potraw równocześnie. Jeśli często grillujesz te same potrawy, na pewno pomocna będzie opcja ustawienia ulubionych temperatur. System wyposażony jest w alarmy temperatury żywności i temperatury powietrza wewnątrz grilla. Urządzenia iGrill Mini oraz iGrill 2 sprawdzą się przy każdym rodzaju grilla. Wersja iGrill 3 dedykowana jest grillom gazowym Genesis II oraz Spirit II. 

Każdą sondę można opleść specjalną, kolorową tulejką – tak oznaczonym termometrom będą odpowiadać kolory w aplikacji, umożliwiając kontrolę temperatury poszczególnych potraw. Dzięki temu również będziemy wiedzieli, które danie jest gotowe do zaserwowania gdy aplikacja powiadomi nas, że osiągnęło docelową temperaturę. Aplikacja może nam podpowiedzieć, jaka temperatura jest właściwa dla poszczególnych dań. Możemy też ustawić własne wartości, gdy wiemy, w jakiej temperaturze powinien być pieczony nasz stek idealny.

Stek krwisty czy dobrze wysmażony?

Odporne na wysokie temperatury sondy do mięsa umożliwiają monitorowanie temperatury potraw aż do 380 stopni Celsjusza. Do zestawu można dokupić również specjalną sondę do mierzenia temperatury wewnątrz grilla, która pomocna będzie między innymi, gdy zechcemy przygotować w naszym grillu potrawy wędzone.

Aplikacja Weber iGrill jest kompatybilna z większością urządzeń mobilnych z Androidem w wersji 4.4 i wyższej, iOS 9 i wyższym. Wyświetlane wyniki są dokładne do 1 stopnia Celsjusza, co pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury dań i wnętrza grilla.

Koniec z godzinami spędzonymi na pilnowaniu rusztu, z iGrill możesz bawić się z przyjaciółmi. Możesz zaufać naszej technologii – to będzie udany grill!

Dodaj komentarz