Finał pucharu Polski na szczeblu LZPN

Już dziś, o godzinie 18:00 na Lubelskim stadionie będziemy świadkami finału LZPN, w którym Motor Lublin podejmie Avię Świdnik. Obie drużyny znają się bardzo dobrze, wszakże Avia Świdnik jest bezpośrednim sąsiadem Lubelskiego Motoru.

Oficjalne grafiki pokazują jasno, że to Motor jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ostatni mecz sparingowy z Ruchem Chorzów dokładnie to pokazał, ponieważ pomimo trudnej sytuacji w pierwszej połowie, Motor Lublin wygrał na wyjeździe swoje spotkanie, kończąc je wynikiem 1:3.

Z kolei Avia Świdnik zdecydowanie nie prezentuje takiej formy, jak gospodarze dzisiejszego spotkania. Z pewnością ten finał, jeszcze na terytorium przeciwnika, będzie bardzo trudną zdobyczą. Nie oznacza to jednak, że drużyna ze Świdnika jedzie oddać puchar w ręce Motoru. Możemy spodziewać się bardzo ciekawego spotkania na boisku!

Spotkanie można obstawić w Betfan

Czyli u Polskiego, legalnego bukmachera z licencją od Ministerstwa Finansów. Jeśli nie wiemy, jak zacząć zarabiać na bukmacherce, polecamy powyższy poradnik, który może być bardzo ciekawym źródłem informacji.

Dodaj komentarz