Nadchodzi lato – co ubierać?

Okres letni w każdym roku wymusza na nas zmiany w garderobie. Nie chodzi nawet o kwestię rozmiarów, lecz naszych upodobań. Co w tym roku mi osobiście się podoba? Jakie inspirację szykuję na lato 2020? Zaraz Wam o tym opowiem!

Zacznę od tego iż w ubraniach zawsze cenię sobie prostotę. Odpadają duże loga, duże grafiki a także inne, niepotrzebne elementy (mówię tu o koszulkach i bluzach). Dlatego też moje zmiany nie są rewolucyjne, choć rok w rok z pewnością stawiam na inne warianty kolorystyczne, tematyczne a także stylowe. Dla przykładu w tym roku idę w biel.

Koszulki z nowoczesnym wzornictwem

Oczywiście każdy ma swój styl i nie jestem jakimś celebrytą, z którego ktoś chciałby brać przykład. Sam nie kieruję się gustem innych, dlatego też nie uważam, że ktoś powinien brać przykład z moich inspiracji modowych.

W tym roku jakoś stwierdziłem, że kolor biały będzie świetnym dopasowaniem do wyjazdów na terenie Polski (wyjeżdżam nad morze w okresie wakacyjnym).

Nie zmienia to jednak faktu, iż w sieci widzę nadal ciekawe grafiki na koszulkach, na które z pewnością też się skuszę. Jeśli się bowiem za bardzo skupicie na jednym elemencie koszulki czy bluzy, okaże się bowiem, że nie macie co założyć na inną okazję lub do innego grona ludzi (mówię to na podstawie własnego doświadczenia).

Ciekawe wzory które można znaleźć w sieci

Na całe szczęście wiele wzorów znajdziemy przy pomocy sklepów internetowych. Przykładem może być link: https://t-shirt.pl/pol_m_Strefa-meska-283.html a także jego poboczny dział https://t-shirt.pl/pl/menu/duze-rozmiary-1133.html – w sklepach internetowych znajdziemy wiele ciekawych inspiracji, których nie ma w sklepach stacjonarnych.

Kolejnym plusem jest szybka wysyłka a także brak potrzeby latania po sklepach, co w dobie dzisiejszych rozluźnień prawnych nadal jest przeze mnie negowane.

Może dlatego, że jestem informatykiem? Może dlatego, że dbam o swoje zdrowie.

Dodaj komentarz