Super serwer dla każdego typu przedsiębiorstwa

Każda firma – niezależnie od jej rozmiaru – powinna zostać wyposażona w dobrej jakości serwer wewnętrzny. Za sprawą nowoczesnych technologii oraz szeregu przydatnych opcji, urządzenia te w dużym stopniu wpływają na ulepszenie oraz udoskonalenie prosperowania działalności oraz zwiększenie jej bezpieczeństwa.

Każda firma – niezależnie od jej rozmiaru – powinna zostać wyposażona w dobrej jakości serwer wewnętrzny. Za sprawą nowoczesnych technologii oraz szeregu przydatnych opcji, urządzenia te w dużym stopniu wpływają na ulepszenie oraz udoskonalenie prosperowania działalności oraz zwiększenie jej bezpieczeństwa. Super serwer pomaga zwiększyć wydajność i efektywność pracy, dzięki czemu firma ma szansę odnosić lepsze wyniki.

Za co odpowiada super serwer?

Super serwer to urządzenie, które powinno być obowiązkowym wyposażeniem każdego przedsiębiorstwa. Dba bowiem nie tylko za ulepszenie i zwiększenie wydajności pracy, ale pomaga również w zarządzaniu obowiązkami oraz zabezpiecza firmowe dane. Dzięki temu, że rynek oferuje szeroką gamę różnego rodzaju modeli serwerów, możliwe jest jak najlepsze dopasowanie konkretnego urządzenia pod względem jego parametrów oraz możliwości.

Czym charakteryzuje się serwer Tower?

Wybór serwera, który jak najlepiej sprawdzi się w naszej firmie zależy od kilku różnych aspektów. Jednym z nich jest przede wszystkim wielkość przedsiębiorstwa oraz jej predyspozycje rozwojowe. Od tego zależy bowiem, jakimi cechami i możliwościami powinien cechować się dany serwer. W przypadku mniejszych firm lub też niewielkich, samodzielnie prosperujących przedsiębiorstw wystarczającym rozwiązaniem będzie serwer Tower. Charakteryzuje go obudowa przypominająca tradycyjny komputer PC. Z kolei serwer Rack znalazł swoje zastosowanie w większych serwerowniach. Jego budowa dostosowana została do montażu w szafach serwerowych, dlatego sprawdzi się świetnie w dużych firmach, gdzie przetwarzane są ogromne ilości danych. Jego dużą zaletą jest możliwość rozbudowania go o kolejne nośniki.

Poznaj możliwości Dell T330

Na użytek małych i średniej wielkości firm świetnie sprawdzi się serwer Dell T330. Wyposażony w innowacyjny procesor Intel Xeon E3-1200 v6 i charakteryzujący się wysoce skalowalną pamięcią DDR4 zapewnia dużą wydajność serwera. Za sprawą modułu zdalnego zarządzania iDRAC8 oraz dysków i zasilaczy występujących jako hot-plug, serwer ten świetnie sprawdzi się jako narzędzie do zdalnego zarządzania oddziałami w firmie. Jego dużą zaletą jest możliwość zainstalowania aż 8 dysków twardych. Co więcej, jego procesor oferuje dodatkowe zabezpieczenie w sytuacji, gdy główne źródło zasilania ulegnie awarii. Model Dell T330 znalazł swoje zastosowanie w niewielkich firmach i przedsiębiorstwach, jak również w szkołach, przedszkolach czy instytucjach publicznych.