Co warto wiedzieć o smartfonach Honor?

Rynek smartfonów wciąż dynamicznie się rozwija. Telefony są coraz bardziej nowoczesne, a do Polski wkraczają nowe brandy. I tak, wśród urządzeń od powszechnie znanych producentów, jak Samsung, Apple czy Xiaomi, odkryjemy też Motorolę czy Honor. Właśnie tej ostatniej marce przyjrzymy się bliżej. Sprawdzimy, jakie modele znajdziemy w portfolio firmy oraz do kogo są skierowane.

Honor – smartfony w dobrej cenie

Nowoczesne telefony nie są tanie. Te z wyższej półki, tzw. flagowce, to koszt kilku tysięcy złotych. Za tę cenę konsument otrzymuje sprzęt z mocnymi podzespołami, działający szybko, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Czy jednak każdy potrzebuje smartfonów o najlepszych na rynku parametrach technicznych?

Przeciętny użytkownik używa urządzeń mobilnych przede wszystkim do kontaktu z innymi ludźmi. Ważna jest więc funkcja dzwonienia, pisania wiadomości i dostęp do internetu. Aby wykonywać te czynności, wcale nie trzeba mieć telefonu z najwyższej półki. Osoba, która nie zna się na smartfonach, z większości funkcji takiego sprzętu nie będzie korzystać, bo nie będą jej potrzebne. Z myślą o tego typu użytkownikach powstała marka Honor.

Smartfony spod tego szyldu wyróżniają się niską ceną przy zachowaniu dobrych parametrów technicznych. Są więc skierowane do mniej wymagających konsumentów, którzy nie chcą wydawać na telefon dużo, ale wciąż doceniają wysoką jakość.

Jednak połączenie dobrej klasy parametrów z niewysoką ceną to nie wszystkie wyróżniki smartfonów Honor. Producent dba również o atrakcyjny design urządzeń. Kolorowe obudowy i błyszczące plecki to już znak rozpoznawczy telefonów.

Kto produkuje smartfony Honor?

Zanim przejdziemy do charakterystyki marki, najpierw trzeba odpowiedzieć na pytanie: kto produkuje smartfony Honor? Nie jest to bowiem samodzielna marka, a sub-marka Huawei. Na polski rynek wkroczyła w 2014 roku i od tej pory zyskała sobie wielu fanów – tych, którzy za porządny telefon wolą zapłacić mniej.

Smartfony Honor – opinie użytkowników

Konsumenci doceniają wysoką jakość połączoną z niewygórowaną ceną, jaką wyróżniają się smartfony Honor. Opinie użytkowników wskazują, że telefony te są wystarczające do codziennego użytkowania i sprawdzają się bardzo dobrze do podstawowych zastosowań. Pozwalają na wygodne korzystanie z internetu, wykonywanie połączeń i pisanie wiadomości do znajomych. Można na nich również zagrać w wiele gier i pracować na kilku aplikacjach jednocześnie. Smartfony marki Honor są jednak przede wszystkim telefonami, które mają towarzyszyć nam na co dzień.

Jaki smartfon Honor wybrać?

Wśród smartfonów Honor znajdziemy modele tańsze i droższe, jednak nawet za sprzęt z wyższej półki zapłacimy o wiele mniej niż za flagowce przodujących producentów. To dobra wiadomość dla osób potrzebujących czegoś więcej niż urządzenia wyłącznie do przeglądania internetu.

Smartfony Honor – konkretne propozycje urządzeń

Dla poszukujących wysokiej wydajności dobrym wyborem będzie smartfon Honor 20, który wyróżnia 6-calowy ekran oraz aparat wzmocniony algorytmem AIS. Pozwala on wykonywać dobre fotografie nawet przy słabym świetle. Esteci docenią wygląd tego telefonu — jego plecy pokryte są błyszczącym, kolorowym szkłem. Za ten smartfon trzeba zapłacić około 1800 zł.

Natomiast osoby niewymagające, które poszukują tańszych rozwiązań powinny przyjrzeć się modelowi Honor 8A. Kosztuje około 600 zł, a za tę cenę otrzymujemy ponad 6-calowy ekran, szerokokątny aparat i parametry techniczne wystarczające do podstawowych, codziennych zastosowań.

Dodaj komentarz