Najlepszy prezent na Walentynki

I dla niej, i dla niego

Sklepy, jak co roku, wypełniły się już kolorami czerwonymi i różowymi, mnóstwem gadżetów nawiązujących do Walentynek, mniej lub bardziej typowych, ze wskazaniem na to drugie. Z prezentami walentynkowymi jest podobnie jak z innymi, związanymi z ogólnymi okazjami kalendarzowymi – jedni lubią tego rodzaju produkty, inni mniej.

Jeśli osoba, którą chcemy obdarować, nie ma nic przeciwko świętowaniu różnych okazji, obecnie – Walentynek – w taki właśnie sposób – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić kolejną poduszkę w kształcie serca, kubek z serduszkami, czy „serduszkową” bombonierkę.

Można również obejrzeć w kinie kolejną komedię romantyczną, można wyjść na świąteczną kolację, można wybrać się na weekend do ośrodka Spa albo na wycieczkę… Można zamówić bliskiej osobie voucher do salonu odnowy biologicznej itd.

Ale można też podarować jej najlepszy prezent, który de facto będzie prezentem dla dwojga i o to chyba w tym chodzi?

A może mniej zwyczajnie?

Pomysłów na atrakcyjne prezenty dla dwojga może być naprawdę wiele. Być może to właśnie teraz, gdy jesteśmy zmęczeni rutyną, stresem wywołanym przez czynniki zewnętrzne i ogólnoświatowe… warto postawić na coś niezwykłego, co wybije nas z nużącego rytmu codzienności, co pozwoli zapomnieć o życiu, jakie wiedziemy w coraz bardziej sztucznym, wirtualnym świecie… I dać się ponieść prawdziwym emocjom!

Nie ma lepszego sposobu na nudę i zmęczenie, jak dawka adrenaliny i wyrwanie się z pozornie komfortowego, codziennego funkcjonowania.

Co może dać obojgu dużą dawkę pozytywnej energii? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykupić np. lot balonem, skok na bungee (również w wersji dla dwojga) albo skok ze spadochronem. Będzie to na pewno niezapomniane przeżycie, które – jak twierdzą wszyscy, którzy dali się porwać takim atrakcjom – otwiera na zupełnie inne emocje i pełniejsze odczuwanie życia, nie tylko od święta.

Kiedy – jak nie teraz?!

Więcej pomysłów na prezenty znajdziesz na stronie Sami-swoi.com.pl.