Czy dziewczyny szukają jeszcze sponsorów w sieci?

Temat sponsoringu w sieci jeszcze kilka lat temu był bardzo nośny w sieci. Z czasem jednak wszelkie kontrowersje stają się najzwyczajniej w świecie mówiąc oklepane i nie robią na nas większego wrażenia. Dlatego też temat sponsoringu w sieci został zapomniany? Czy jednak temat sam w sobie zniknął?

Temat znany jest nam nie tylko z różnych badań, publikacji a także relacji YouTube osób, które miały z tym tematem na żywo. Istnieje także wiele mniej lub bardziej ciekawych relacji osób, które opowiadają o temacie bardzo szeroko i jeśli ktoś dobrze poszuka to znajdzie sobie w sieci nawet i know how na ten temat. Serio.

Jeśli zagłębić się w fora internetowe to wyjdzie na to, że znajdziemy jeszcze więcej aktualnych informacji a także porad związanych z osobami, które anonimowo przekazują swoje doświadczenia a także historie z nimi związane.

Co z tym sponsoringiem – jest czy go nie ma?

Myślę że temat pomimo tego że zleciał trochę do internetowego archiwum to w gruncie rzeczy jest dalej w cenie. Wiele osób decyduje się na spotkania sponsorowane, ponieważ oprócz pieniędzy dają one także wiele wrażeń i doznać. Adrenalina im towarzysząca często jest silniejsza od osób, które nie raz mówią o odejściu od tych praktyk.

A co jeśli mam ochotę kogoś po prostu poznać, bez żadnych zobowiązań?

Większość z nas wie czym jest portal randkowy. Tutaj oczywiście również znajdą się osoby oferujące różne propozycje, jednak jest to nieodłączny element tego typu miejsc. Obok normalnych osób, które chcą szczerze poznać kogoś z uczuciem jest masa innych osób, która proponuje spotkania za darmo lub spotkania płatne. Wybór moralny jak zwykle staje po naszej stronie, bez względu na płeć.

O ile kobieta może zgodzić się na propozycję i tutaj moralnie ona rozlicza się sama ze sobą o tyle facet w każdej wysłanej propozycji także powinien rozliczać się ze sobą i jeśli taka oferta jest dla niego okej, to jego sprawa.

Wielu ludzi zastanawia się dlaczego ja podchodzę do tego tematu neutralnie. Powtarzam zawsze że nie jestem zobligowany do tego, aby odpowiadać za czyjeś działania. Każdy ma swoją wrażliwość a także jest odpowiedzialny za siebie. Myślę że można zostawić to w ten sposób.

Dodaj komentarz