Powiększanie penisa – fakty i mity

Nie da się ukryć, że męskie przyrodzenie od wielu już lat jest głównym powodem do dyskusji. Chodzi tu dokładniej o jego rozmiar – zarówno długość jak i grubość. Panowie – zgodnie ze statystykami – praktycznie nigdy nie są usatysfakcjonowani rozmiarem swojego przyrodzenia i zawsze poszukują metod, dzięki którym będą oni mogli je powiększyć. Wokół powiększania penisa faktycznie narosło wiele faktów i mitów. Warto się więc z nimi zapoznać!

Powiększanie penisa – fakty i najważniejsze informacje

Skuteczne i co najważniejsze bezbolesne powiększenie penisa jest obecnie marzeniem wielu mężczyzn. Wszelakie operacje czy wstrzykiwanie w prącie kwasu hialuronowego skutecznie przeraża panów, choć nieliczni chętnie się na to decydują. Faktem jest jednak to, że penisa można powiększyć w naturalny sposób. Jednak co dokładnie warto o tym wiedzieć?

1. Środki na powiększenie penisa faktycznie działają

Środki na powiększenie penisa to prawdziwy temat rzeka. Na rynku pojawiło się bowiem wiele suplementów, które mają faktycznie zwiększyć rozmiar męskiego przyrodzenia. Okazuje się, że jest to jak najbardziej prawda! Środki powiększające penisa działają w nastepujący sposób:

  • zwiększają napływ krwi do ciał jamistych;
  • ciała jamiste się rozszerzają;
  • dochodzi do zwiększenia grubości i długości członka.

Jak więc widać, panowie mogą powiększyć przyrodzenie przy pomocy odpowiednio dobranych suplementów.

2. Ćwiczenia na powiększanie penisa przynoszą efekty

Kolejnym faktem odnośnie powiększania penisa jest to, że wszelakie ćwiczenia – w szczególności ćwiczenia męskich mięśni Kegla – faktycznie przynoszą pożądane rezultaty. Okazuje się bowiem, że dzięki nim członek ulega rozrostowi, choć potrzebne jest zaangażowanie i nieco więcej czasu. Panowie jednak ćwicząc regularnie swoje przyrodzenie, mogą jednocześnie podnieść poziom swoich doznań seksualnych, gdyż mięśnie Kegla odpowiadają między innymi za odczuwanie orgazmu.

3. Rozmiar penisa można zmienić operacyjnie

Panowie – jeśli czują się wyjątkowo zdeterminowani – mogą zdecydować się na operacyjne powiększanie penisa. Jest to zabieg polegający na wyciągnięciu części prącia z powłok brzusznych. Oczywiście nie jest to najprzyjemniejszy ze sposobów, jednak panowie mogą cieszyć się gwarantowanymi efektami.

Powiększenie penisa – jakie są największe mity?

Skoro zapoznaliśmy się już z faktami odnośnie powiększania penisa, to przyszedł również czas na to, by poznać mity, które pojawiły się na przestrzeni ostatnich lat. Do największych z nich można zaliczyć:

1. Pompki i ekstendery dają trwałe efekty

Pompki i ekstendery do powiększania penisa stały się jednym z popularniejszych gadżetów wśród panów.  Wierzą oni bowiem, że dzięki nim można skutecznie i trwale zwiększyć rozmiar przyrodzenia. Faktycznie, penis zwiększa swój obwód i długość, jednak efekt ten jest czasowy i prawdopodobnie zaniknie na chwilę po zaprzestaniu korzystania z tego typu gadżetów.

2. Ostrzykiwanie penisa kwasem hialuronowym daje trwałe efekty

Ostrzykiwanie penisa kwasem hialuronowym również jest jednym z popularniejszych zabiegów. Panowie jednak – ponownnie – muszą mieć świadomość tego, że zabieg ten nie gwarantuje stałych efetków. Kwas hialuronowy bowiem rozpuszcza się w organizmie, a powiększenie penisa jest możliwe na mniej więcej 6 miesięcy.