Co to zakłady bukmacherskie?

Sport powraca na boiska a więc za nim zakłady sportowe. Dużo mówi się o zakładach sportowych szczególnie w Polsce. W większości temat gorący jest przez ustawę hazardową, która wiele namieszała w naszym kraju. Jak dziś wyglądają regulacje prawne u bukmacherów? Już tłumaczę.

Nie powiem. Jestem fanem obstawiania i lubię tą adrenalinę (oczywiście wszystko w ramach rozwagi), dlatego też są spotkania, które wydają mi się ciekawe i które sobie raz na jakiś czas obstawię. Częściej z negatywnym skutkiem ale cóż, kto nie wie że sport jest nieprzewidywalny, ten nie zna sportu.

Zakłady bukmacherskie towarzyszą mi właściwie od 18-tego roku życia, kiedy mogłem swój dowód zweryfikować i grać u bukmachera. Jako iż od małego lubiłem sport siłą rzeczy polubiłem zakłady. Tutaj to moja wiedza + łup szczęścia decyduje o mojej wygrane. Zdecydowanie lepsza perspektywa niż 20 lat ładowania kasy w totolotka…

Co to zakłady bukmacherskie?

Jeśli ktoś nie wie, co to zakłady bukmacherskie, już tłumaczę. Chodzi o możliwość obstawiania w sposób legalny wszelkich meczy sportowych. Od piłki nożnej po tenisa. Bukmacher ustala zasady, my obstawiamy i czekamy na wynik. Jeśli to my mieliśmy rację, zgarniamy ustaloną stawkę, którą poznaliśmy przed postawieniem zakładu. Jeśli przegrywamy, tracimy środki które postawiliśmy na spotkanie. Nie ma tu głębszej ideologii.

Jak wyglądają dziś regulacje prawne w naszym kraju?

Dziś grać legalnie możemy u każdego bukmachera, który ma stosowną licencję od Ministerstwa Finansów. Nie chce mi się rozwodzić którzy to, ponieważ jest już chyba spokojnie powyżej 10 pozycji w Polsce z aktywnymi licencjami. Jeśli jednak chcecie w skrócie to tak, bukmacherzy tacy jak ForBET, Betfan, LV BET na dzień dzisiejszej publikacji (18/06/2020) mają aktywne licencje w naszym kraju i można u nich grać.

Dodaj komentarz