Trzy błędy, które zniszczą cały Twój plan na podryw

Błędów, które popełniają mężczyźni w trakcie podrywu jest cała masa. Większość z nich to drobne błędy, które nie wpływają w istotny sposób na wynik końcowy starań, jeżeli tylko zostaną one zrekompensowane odpowiednią liczbą zalet. Dziś przedstawiamy trzy błędy, które sprawiają, że nawet najlepsze męskie cechy staną się nic nie warte, a Wy przekreślicie swoje szanse na zdobycie pięknej kobiety, którą obraliście za cel.

  1. Staranie się. To największy błąd, który nagminnie popełniają faceci. A wszystko poprzez źle zaprogramowane zachowania, które zostały wylansowane przez media i filmy romantyczne. Według takich standardów, trzeba się za wszelką cenę starać i robić wszystko dla kobiety, a ona to doceni i rzuci się w Wasze ramiona. O nie, nic bardziej mylnego. Większość kobiet stwierdzi, że nie macie nic lepszego do roboty, że nie macie własnego zdania i własnych wartości, a po kilku testach sprawdzą, że podajecie się jak na tacy. Wierszyki, prezenty, piosenki, na to przyjdzie czas w trakcie związku. Nie ma nic gorszego niż starać się na siłę. Kobieta musi traktować Was jako wyzwanie, a to oznacza, że musicie zachowywać się tak, aby ona także musiała się trochę postarać.

  2. Szastanie pieniędzmi. Wiąże się z punktem pierwszym. Wbrew stereotypom, wartościowe kobiety nie lecą na kasę. Jeżeli będzie za wszystko płacić i stawiać każde wyjście, w ten sposób staniecie się sponsorem, a nie wymarzonym mężczyzną. Każda szanująca się kobieta stwierdzi, że w ten sposób kupujecie jej względy, a pieniędzmi staracie się zrekompensować brak męskich cech, które powinny być kluczowym wyznacznikiem atrakcyjności.

  3. Zbyt szybkie mówienie o swoich uczuciach. Tak jak w poprzednich punktach, to nie wyklucza sytuacji, w której mimo to zdołacie zdobyć dziewczynę. Jednakże, nie taką na jakiej Wam zależy. Zbyt szybkie mówienie o tym co czuje się do kobiety, może ją bardzo szybko spłoszyć, ponieważ uzna Was za faceta potrzebującego, czyli takiego, który „kocham Cię” mówi do pierwszej, lepszej kobiety. Zasada jest zawsze taka sama. To Wy robicie pierwszy krok, ale zanim zdecydujecie się na następny, to kobieta musi wyjść z inicjatywą.

Dodaj komentarz