To musisz mieć w swojej szafie w 2023 roku – modne dodatki dla mężczyzn

Każdy świadomy mężczyzna wie, że wygląd ma znaczenie. Wpływa na odbiór przez innych ludzi, wiele mówi o naszym statusie społecznym i zainteresowaniach czy warunkuje dobre pierwsze wrażenie.

W poniższym tekście przedstawiamy dodatki do ubioru, które sprawią, że będziesz odbierany przez otoczenie jako silny, elegancki mężczyzna, który wie, w jakim kierunku zmierzają współczesne trendy.

Klasyka gatunku – skórzane rękawiczki

Skóra jest materiałem, który kojarzy się luksusem. Skórzane rękawiczki przywodzą na myśl mężczyznę dobrze sytuowanego, być może biznesmena, który wybiera dodatki z najlepszych materiałów.

Takie rękawiczki wspaniale komponują się z eleganckim, zimowym płaszczem i szalikiem z wełny. Miłośnicy praktycznych rozwiązań również powinni być zachwyceni tym rozwiązaniem: w końcu skóra jest bardzo trwała, a starzeje się, tak jak drewno, bardzo pięknie.

On powie o Tobie wiele – męski zegarek

Mówi się, że każdy mężczyzna powinien posiadać przynajmniej jeden zegarek. Ten rekwizyt od lat kojarzy się z męskością, ale również daje wrażenie, że jego właściciel ma kontrolę nad swoim otoczeniem. To rekwizyt przywódcy, lidera i kierownika. Szczególnie polecamy ponadczasowe zegarki na skórzanym pasku lub na metalowej bransolecie w stylu klasyki Rolexa. Pamiętajmy jednak, aby nie był to przesadnie święcący gadżet, który kojarzy się z gangsterką… Tutaj, tak jak w życiu, radzimy postawić na umiar.

A może zainspiruj się serialem?

Co powiesz na kaszkiet? Przez słynny serial o gangu działającym w Birmingham ten rodzaj nakrycia głowy kojarzy się bezpośrednio z siłą i odrobiną brutalności. Należy jednak zestawić go tylko z eleganckim ubiorem… Kaszkiet zdecydowanie nie idzie w parze z dresem!

Więcej o modzie przeczytasz na blogu https://zmyslowo.pl/.

Ciemne okulary

Budzą dystans, ale pozwalają też ukryć emocje, które w danym momencie nie powinny być na pierwszym planie. I czy wspomnieliśmy już o ochronie oczu przed promieniowaniem UV? By spełniały swoją funkcję, ciemne okulary wybieraj w sprawdzonych zakładach optycznych lub sklepach słynnych marek.

Plastikowe, porysowane okulary nie zrobią na nikim wrażenia. Najlepiej, aby okulary były dobrane do Twoich rysów twarzy i kolorytu skóry przez profesjonalistę. W roku  2023 szczególnie modnymi modelami będą oprawki typu aviator lub okrągłe.