Najlepsze seriale na jesienną słotę

Zbliża się chłodna jesień, kiedy to za oknami dominować będzie ponury, szary krajobraz. Niestety, złota polska jesień to momenty krótkotrwałe i ulotne, które szybko ustępują deszczowej, pochmurnej słocie. A taka atmosfera za oknami sprzyja oglądaniu seriali, które potrafią rozweselić i nadać potrzebnej energii dzięki której w piątek po szkole/pracy/uczelni stwierdzimy: Tak, to dobry moment by wyjść i poimprezować!

To moja subiektywna lista i od razu zaznaczam, że w tej materii każdy ma przecież swoje zdanie. Ja polecę Wam pięć seriali, które zawsze świetnie sprawdzą się na jesienną chandrę i zapewnią odpowiedni poziom humoru, który jest nam tak bardzo potrzebny na jesień.

  1. Family Guy – typowy przedstawiciel gatunku kreskówki dla dorosłych. Obfituję w porządną dawkę czarnego humoru, przybliża nam nieco amerykańską kulturę oraz z przymrużeniem oka traktuje o tamtejszych problemach przeciętnej rodziny. Na okres jesienny, serial wręcz wymarzony, który nie tylko nas rozbawi, ale także wniesie sporo kolorytu w te szare dni.

  2. Teoria wielkiego podrywu – jeżeli oglądając pasjami seriale masz czasem wrażenie, że w ten sposób marnujesz swój cenny czas, ta pozycja jest dla Ciebie obowiązkowa. Tutaj przekonasz się co znaczy być prawdziwym nieudacznikiem życiowym. Po porządnej dawce śmiechu i żartów w tym serialu w piątek z radością ruszysz z kolegami na imprezę. Serial opowiada o kilku gościach, przy których osoby piszące na Spotted to rasowi podrywacze. To prawdziwe przegrywy, których zabawne historie szybko poprawią nam humor.

  3. Biuro – tematyka firmy produkującej papiery to słaby materiał na serial? Wręcz przeciwnie! Historia opowiada o prawdziwie stukniętych gościach, a ich biurowe numery chętnie powtórzylibyśmy czasami w naszym miejscu pracy… choć to mogłoby się bardzo źle skończyć!

  4. Futurama – nawet jeżeli pierwszy raz słyszycie ten tytuł, to zaręczam, że mieliście już z nim styczność. A wszystko za sprawą memów, które często były tworzone właśnie na podstawie tej kreskówki.

  5. Chłopaki z baraków – serial kręcony przez totalnych amatorów, który swoim absurdem i niezwykle zabawnymi historiami najzwyczajniej w świecie potrafi doprowadzić do łez ze śmiechu. Grupa kumpli, która wpada na idiotyczne pomysły, które postanawia wprowadzić w życie? To oczywiście Chłopaki z baraków. Gorąco polecam.

Jak sami widzicie, na liście znalazły się same seriale komediowe. To zabieg celowy, ponieważ przy jesiennej aurze brakuje nam dobrego samopoczucia i energii. A powyższe tytuły mają nam zapewnić jedno i drugie.

Dodaj komentarz