Masaż nuru – idealne odprężenie, czy wyjście na 1 raz?

Masaż Nuru przewijał mi się jeszcze kilka lat temu przed oczami. Szczerze powiedziawszy był to czas, w których nie interesowały mnie kompletnie takie rozwiązania, ponieważ byłem amatorem ciekawszych wrażeń, niż spokojny masaż. Po co było wybierać rozwiązania, które są skierowane dla starszych osób, które czują się ciągle zmęczone i nie mają siły ? Takim podejściem kierowałem się, kiedy przewijały mi się tego typu oferty.

Długo zbierałem się do tego tematu, choć jest on mi dobrze znany, jak świat i otoczenie z nim związane. Masaże Nuru to bezpieczna opcja szukania jakichkolwiek emocji w świecie zewnętrznym. Dlaczego? Masaże Nuru nie mają otoczki alfonsów, brudnych melin i czegokolwiek tam jeszcze możecie znaleźć, szukając wrażeń cielesnych. Masaż Nuru to kulturalna forma rozrywki, która skierowana jest dla zdecydowanych osób dorosłych, które wiedzą czego chcą.

Zapewne mało kto dokładnie wie, czym jest ten sławny masaż nuru, który można znaleźć jedynie w wyznaczonych do tego miejscach w internecie i nie tylko 😉 Masaz Nuru to innymi słowy masaż erotyczny, który prowadzony jest na kilka różnych sposobów (pani w bieliźnie, pani bez bielizny). Sama technika opiera się na masażu ciałem (z ang. body to body) i w zależności od osoby, zakończenie może być manualne, oralne, lub po prostu seksem.

To czy masaz Nuru będzie dla Ciebie atrakcyjny nie stwierdzi tego nikt, na czele ze mną. Do masażu nuru trzeba na swój sposób dorosnąć, albowiem tego typu masaże są raczej sprecyzowane dla osób, które będąc w natłoku codziennych spraw, problemów, lub kłopotów chcą na godzinkę uciec i zresetować się, bez używania do tego whisky czy innego alkoholu (jeśli chcesz wrócić z podwójną siłą, jest to chyba najlepsza opcja).

Masaż Nuru daje nam wiele możliwości. Godzina odprężenia nawet w trakcie pracy pozwala nam złapać kompletnie nowe siły, które wykorzystamy do ciężkiej pracy, która nas czeka. Możemy też najzwyczajniej po ciężkiej połowie tygodnia, lub po całym tygodniu wyrwać się na odrobinę relaksu dla siebie, ponieważ w okresie wzmożonego stresu, lub wycieczenia psychicznego, masaż nuru będzie 3 razy lepszym rozwiązaniem, niż najlepszy seks.

Oczywiście Masaz Nuru to nie tylko sama usługa. To również nowe osoby, nowe charaktery i nowe doznania względem ludzi i tego zamkniętego w sobie świata.

Warto mieć swoją sprawdzoną masażystkę, jeśli liczycie na pełen odjazd 😉 Kiedyś trafiłem do masażystki Nuru, która miała bardzo podły charakter i rozmowa z taką osobą, która w dodatku masuje Cię i ma kontrolę nad Twoim ciałem jest czymś okropnym! 😉 Cóż, to była moja najdłuższa godzina, której nigdy nie zapomnę, dlatego warto szukać miejsca, które będzie sprawdzone i które stanie się azylem od codziennych spraw i problemów.

Lepiej wybrać godzinę masażu i rozmów o świecie i ludziach (lub przeżyć masaż w ciszy), niż szukać wrażeń na mieście z butelką whisky.

M.

Dodaj komentarz