Jak zaproponować sex w trójkącie?

Intymne spotkanie w trzy osoby to dla wielu osób chętnie realizowana fantazja. Ponieważ jednak wiele osób pozostaje na etapie „tylko” fantazjowania, to tym, którzy przechodzą od pragnień do czynów, często jest znaleźć osoby do seksu w trójkącie. Jak łatwo się domyślić, zaproponowanie innym osobom takie spotkania może być bardzo krępujące. Jak to zrobić?

1. Znajdź odpowiednie osoby

Jeżeli chcesz zaproponować komuś seks w trójkącie, to na pewno nie odniesiesz sukcesu pytając kogo popadnie. Może masz już upatrzone jakieś osoby, które chętnie zaprosiłbyś na takie spotkanie. W takim przypadku pewnie już je na tyle znasz, żeby oszacować, jaka byłaby ich reakcja. Chociaż nawet, jeżeli kogoś znasz, to niespodzianki zawsze się zgadzają. Wiele osób wydaje się być otwartych seksualnie, ale jest to tylko na pokaz, natomiast gdy przychodzi co do czego – brakuje w nich tego ognia. Co więc zrobić, jeżeli masz wątpliwości co do tego, czy ktoś na pewno zareaguje po Twojej myśli? Albo w Twoim otoczeniu nie ma nikogo, kto według Ciebie byłby zainteresowany trójkącikiem?

Najłatwiej jest udać się bezpośrednio tam, gdzie są osoby zainteresowanymi taką formą intymności. Doskonałym punktem startu jest na przykład popularny w Polsce portal do umawiania ranek erotycznych Erodate. Możesz tam znaleźć osoby, które są właśnie konkretnie zainteresowane umawianiem się na seks w trójkącie. Będzie to najszybszy i najpewniejszy sposób w przypadku, kiedy nie masz odpowiednich do tego znajomych albo nie chcesz naruszać pewnych barier towarzyskich z osobami z Twojego bezpośredniego otoczenia.

2. Dobrze sformułuj pytanie i zakomunikuj oczekiwania

Jak jednak podejść do tego, jak zadać pytanie z propozycją spotkania na seks w trójkącie? Kluczem jest jasność: nie powinny występować żadne niedomówienia. Nie każ nikomu się domyślać, o co Ci chodzi, żeby nie doszło do późniejszych rozczarowań albo nieporozumień. Oczywiście zawsze możesz „wybadać teren” za pomocą subtelnych sugestii i pikantnych uwag (ale uwaga: nie takich, które można byłoby zinterpretować jako molestowanie!), ale sama propozycja powinna wyjść w sposób jednoznaczny.

Warto jest też od samego początku odpowiednio zakomunikować, czego tak naprawdę oczekujesz. Osoby, które spotykają się z Tobą na seks w trójkącie muszą być świadome tego, czego mają się spodziewać. Każdy z uczestników powinien mieć spójne z pozostałymi wyobrażenie tego, co będziecie robić i jak to będziecie robić. Z wypowiedzi wielu osób, którym seks w trójkącie nie przypadł do gustu wynika, że najczęstszą przyczyną rozczarowania był właśnie brak komunikacji między partnerami.

Dlatego, żeby zagwarantować sobie jak najlepsze wrażenia, wprost mów o tym, jak chcesz to spotkanie przeprowadzić. Żadna osoba nie powinna potem czuć się oszukana ani wykorzystana. Bardzo pomocne są tutaj pokłady empatii, dzięki której możesz wczuć się w położenie pozostałych uczestników seksu w trójkącie. Jest to często dość trudne nawet podczas bycia intymnym z jedną osobą, a w przypadku trójkąta jest to tym bardziej złożone! Dlatego raz jeszcze: dobra i jasna komunikacja od samego początku to podstawa.

3. Bądź wyrozumiały, nie naciskaj

Jasność komunikacji dotyczy treści pytania o spotkanie z intencją trójkącika seksualnego. Ponieważ jednak dla wielu ludzi wszystko, co jest związane z seksualnością stanowi bardzo wrażliwy temat, to oprócz faktów pomyśl też o emocjach. Pytanie należy zadać w sposób, który nie urazi Twojego potencjalnego partnera. Najlepiej przedstawić to jako propozycję, która wynika z tego, że doceniasz tę osobę: uważasz ją za atrakcyjną i ciekawą. W takim przypadku nawet w razie odmowy Twoje zapytanie może zostać potraktowane jako komplement.

No właśnie: jak sobie radzić z odmową? Bądź wyrozumiały! Seks w trójkącie nie jest czymś, na co każdy ma ochotę. Nie odbieraj odmowy jako osobistej ujmy, bo wynika ona zapewne z tego, że ktoś może nie być na tyle odważny, żeby spróbować trójkąta albo po prostu preferuje i zawsze będzie preferował spotkania jeden-na-jednego. I najważniejsze: nigdy nie naciskaj! Pamiętaj, że nie znaczy nie.