Dlaczego warto skorzystać z doradcy kredytowego?

Korzystanie z usług doradcy kredytowego często kojarzy się nam z czymś złym. Wielu osobom wydaje się iż osoby zajmujące się tym zawodem mają na celu wybranie dla nas dowolnej oferty. Czy tak jest jednak w praktyce? Oczywiście że nie! Doradca kredytowy jest od wyboru najlepszej oferty kredytowej, dostępnej aktualnie na rynku.

Dzięki doradcom udaje się nam więc zachować dużo kosztów po naszej stronie, mając do dyspozycji lepsze warunki kredytowe niż w momencie, kiedy poszukiwaliśmy kredytu na własną rękę. Jakie jeszcze plusy przemawiają za współpracą z doradcą kredytowym? Już tłumaczymy!

Pomoc doradcy kredytowego to właściwie opieka nad całym procesem uzyskiwania kredytu. Doradca kredytowy jest naszym łącznikiem z bankiem i pozwala nam na szybkie reagowanie w każdej sytuacji. Oczywiście wszystko zależy od tego, jakiego kredytu poszukujemy i jakiej kwoty oczekujemy od banku.

Jakie kredyty warto brać przy współpracy z doradcą kredytowym?

Właściwie już od pierwszego, najmniejszego kredytu warto szukać godnego zaufania doradcy kredytowego. Dzięki niemu będziemy bowiem omijać wszystkie zbędne koszty, które bank może wymagać od osób nie do końca znających się na temacie.

W dodatku mając na uwadze współpracę z doradcą kredytowym korzystamy ze wszystkich aktualnych promocji jakie oferowane są przez banki. Dzięki temu obniżamy swoją ratę kredytu bądź możemy sobie obniżyć okres czasu spłacania kredytu a co za tym idzie także kwoty którą będziemy płacić do banku w ramach oprocentowania i prowizji.

Doradca kredytowy podejmie z nami współpracę przy każdego rodzaju kredycie. Oczywiście przy kredytach hipotecznych warto skorzystać z pomocy osoby odpowiednio oddelegowanej do tego rynku kredytów, jednak jeśli mamy dobrą znajomość osoby która załatwiała nam kredyty do tej pory i jesteśmy zadowoleni to nic nie stoi na przeszkodzie aby dalej korzystać z usług tego samego doradcy kredytowego.

Doradca kredytowy – ile kosztuje usługa związana z kredytami?

Wielu z nas wydaje się że pomoc doradcy kredytowego kosztuje i to nie mało. Na całe szczęście tak nie jest i dzięki doradcy możemy skorzystać z bardzo dobrej pomocy a także wiedzy kompletnie za darmo. Doradca kredytowy Białystok jest do naszej dyspozycji dostępny za darmo i pomoże nam wybrać najlepszą ofertę również bez pobrania prowizji… od nas.

Oznacza to tyle, że doradca kredytowy faktycznie zarabia lecz nie na zasadzie płatności od ludzi lecz od banków. Banki ustalają konkretne progi prowizji, które są przeznaczone dla osób pośredniczących w kredytach. Trzeba jednak w pełni zadowolić klienta który zgodzi się na wzięcie kredytu przy współpracy z doradcą kredytowym.

Reasumując… jak widać praca osobą zajmującą się wynajdywaniem najlepszych kredytów to mega fajna sprawa. Dzięki takiej pomocy zyskamy wszystkie niezbędne informacje na temat kredytów a także ich ofert. Dowiemy się także jak działają banki i jak funkcjonują kredyty. Będziemy wiedzieli dlaczego dane oferty są dla nas, natomiast dlaczego inne nie są warte naszej uwagi.

Współpraca z osobą od kredytów jest więc czystą przyjemnością i świetną nauką na przyszłość.

Dodaj komentarz