Tanie gazetki reklamowe – gdzie je wydrukować?

Z pewnością nie raz zastanawialiście się gdzie drukować gazetki reklamowe. Też byłem tego ciekaw i postanowiłem swoją ciekawość zaspokoić poprzez przeczytanie informacji na ten temat. Co znalazłem? Już dzielę się z Wami swoimi informacjami!

Gazetki reklamowe to produkty które nie są proste w przygotowaniu i realizacji. Setki produktów które muszą być odpowiednio rozmieszczone, ceny muszą się zgadzać ze stanem faktycznym a także… człowiek, weź to wszystko przypilnuj 🙂

Szczerze powiedziawszy gdyby było mi powierzone przygotowanie takiej gazetki to czułbym się nie gorzej niż redaktor naczelny CD-Action, który musi przeczytać i zatwierdzić cały numer na kolejny miesiąc. Po prostu nerwy, stres i najlepiej poproszę whisky do biura aby ukoić swoje nerwy.

Koszt przygotowania takiej gazetki

Kolejną sprawą która niesie za sobą odpowiedzialność jest po prostu koszt takiego przedsięwzięcia. Trudno powiedzieć jakie są dokładne koszty dla wielkich sklepów, które działają na terenie całego kraju. Na pewno te ceny są preferencyjne lecz pomimo wszystko na mnie wrażenie by zrobiły.

Jeśli jednak zastanawiasz się gdzie wydrukować sobie taką gazetkę w mniejszym nakładzie to drukarnia drukadvert.pl w swojej ofercie proponuje tanie gazetki reklamowe. Dzięki tej ofercie można zmniejszyć koszty produkcji takich gazetek.

Kiedy gazetka Dla-Faceta.pl?

Nie wiem. Tutaj musiałby zadziałać jakiś „challenge”. Okazjonalną gazetkę mogę wypuścić na 100 tysięcy polubień naszego konta Facebook. Tak po jednej gazetce dla każdego subskrybenta.

Nie pozostaje nic innego jak czekać na Wasz ruch! 😉

Dodaj komentarz