PornHub Premium – czy faktycznie jest dostępny za darmo?

Chciałbyś skorzystać z pornhub premium? Na czas epidemii koronawirusa portal erotyczny pornhub postanowił udostępnić wszystkim zainteresowanym swoje materiały premium za darmo. Czy faktycznie możemy oglądać treści premium za darmo? Sprawdźcie sami!

Czas epidemii to czas w którym musimy wykazać się dużą wstrzemięźliwością. Nie chodzi tu o wstrzemięźliwość seksualną, lecz o społeczną.

Dla niektórych z nas oznacza to jednak samotność i brak aktywności seksualnej. Portal Pornhub postanowił jednak zadziałać i przekonać ludzi do oglądania w tym trudnym czasie swoich materiałów w wersji premium.

Czy pornhub premium jest faktycznie za darmo? Sprawdzam!

Jak wiadomo w takich akcjach potrafią pojawić się różne przeszkody.

Nie zdziwiłbym się, gdyby konto premium za darmo wymagałoby podpięcia karty na przyszłość lub zawarcia szeregu zgód które naszą skrzynkę zamieniłyby w prawdziwą, erotyczną grotę spamu.

Jednak ku mojemu zdziwieniu założenie konta zajęło zaledwie kilka sekund i wymagało zaledwie podstawowych danych do założenia konta. Właściwie wszystko opiera się na założeniu darmowego konta a pakiet premium jest nam przyznany na czas nieokreślony. Czy mogło być lepiej? Nie sądzę!

Czy pornhub premium pomaga?

Z pewnością to rozwiązanie ma tak dużo zwolenników jak i przeciwników. Nie zmienia to jednak faktu, iż w trudnych sytuacjach dla osób samotnych bądź będących w przymusowej separacji ze względu na odległość i inne miejsca zamieszkania, takie rozwiązanie jest na swój sposób dobre.

Pornhub premium raczej nie zatrzyma ludzi w domach, lecz z pewnością da im możliwość niezbędnego w tych ciężkich czasach relaksu. Codziennie borykamy się przecież z masą negatywnych informacji. Kiedy nie ma więc przy nas bliskiej osoby, możemy dać sobie kilka chwil dla siebie.

Sam Pornhub na całej akcji na pewno zyskuje wizerunkowo. Dodatkowo marka zapoznaje swoich stałych lub nowych użytkowników z materiałami premium. Dla niektórych jest to początek przygody, który może się spodobać a usługa może znaleźć swoich nowych odbiorców.

Bez względu na to, jak wygląda cała akcja od Pornhub, jest ona potrzebna, aby zminimalizować na dzień dzisiejszy randki lub spotkania sponsorowane do kompletnego zera.

Niosą one w tym momencie zbyt duże ryzyko dla obu stron. Nie warto stawiać na szali własnego lub czyjegoś zdrowia!

Dziś możemy wybierać w setkach materiałów. Pornhub daje więc jasny przekaz – „siedźcie w domu i korzystajcie z naszych materiałów premium.”

Dodaj komentarz