Odzież dla modnego mężczyzny – 3 przykłady niezbędników w męskiej garderobie

Współczesne trendy modowe potrafią się zmieniać w bardzo szybkim tempie.

Dlatego osoby je śledzące powinny trzymać rękę na pulsie i odnotowywać wszystkie zachodzące w nich zmiany. Z myślą o nich przedstawiamy kilka modnych ubrań męskich.

Chinosy

Tego rodzaju spodnie są wykonywane z wysokiej jakościowo bawełny i cechują się skośnym splotem. Wielu panów uważa, że stanowią jedyną godną konkurencje dla nieśmiertelnych jeansów. Dają znacznie więcej możliwości, co do stworzenia nietuzinkowego designu.

Występują w szerokiej palecie kolorów oraz w różnych krojach. Mogą być wyposażone w różne dodatkowe elementy, takie jak zaszewki, mankiety lub boczne regulatory. Odnajdą się podczas wszystkich nieformalnych spotkań i można je stosować w połączeniu z t-shirtami, swetrami lub koszulami z krawatem.

Tutaj przeczytasz jak stylizować i gdzie nosić męskie chinosy.

Swetry w paski

Jak wiadomo trendy modowe zataczają swojego rodzaju okręgi i coś, co rok temu uznawano za przestarzałe w dniu dzisiejszym stanowi hit sezonu. Podobnie jest z męskimi swetrami w paski, które są nie tylko estetyczne ale też bardzo funkcjonalne.

Pozwalają na efektywne uwydatnienie klatki piersiowej oraz na podział torsu na dwie części. Dzięki ich stosowania sylwetka użytkowania nabiera symetryczności. Stanowią ciekawy element codziennej, nieformalnej stylizacji.

Uniwersalna marynarka

W dzisiejszych czasach marynarka nie jest używana jedynie podczas oficjalnych okazji. Może występować w casualowych lub nawet sportowych wydaniach, co czyni ją niezwykle uniwersalną. Sprawdzi się w połączeniu z jeansami, chinosami oraz zwyczajnymi t-shirtami. Dzięki marynarce stylizacja nabierze więcej elegancji, a jednocześnie zachowa wystarczający poziom swobody.