New Yorker – pomysły na prezenty

Coraz bliżej Święta, a zapewne każdy z Was jest w trakcie poszukiwania pomysłu na prezent dla rodziny czy przyjaciół.

W sklepach tak zwanych sieciówkach znajdziemy dużo ubrań i różnych gadżetów. Ale najpierw zastanów się komu kupujesz prezent i czego tak naprawdę ta osoba potrzebuje. Przypomnij sobie, może wspominała podczas rozmowy o czymś co chciałaby dostać.

Zacznijmy od New Yorker dość popularny sklep z niewysokimi cenami. Sklep, który znajdziemy w prawie każdej galerii, w każdym mieście, ale również za granicą. New Yorker to niemiecka sieć. Możesz bliskiej osobie kupić sweterek czy bluzkę z motywem świątecznym, fajny pomysł na upominek. Czasami pojawia się jednak problem z rozmiarem, jak wiadomo lepiej jest zmierzyć ubranie niż dawać komuś paragon, aby sobie wymienił.

New Yorker i stylowe ciuchy

Natomiast jeśli znasz rozmiar i będzie to strzał w dziesiątkę masz już prezent z głowy. Jeśli nie znamy rozmiaru w sklepie znajdziemy sporo akcesoriów: paski, spinki, skarpety świąteczne, rękawiczki, szaliki, etui na telefon, biżuteria, rękawiczki Jeśli chodzi o kobiety sklep zaopatrzony jest w piękne bielizny, które na pewno sprawdzą się dla dziewczyny, narzeczonej czy żony.

Znajdziemy również torebki i plecaki, które przydadzą się kobietom lub dzieciom. Prezent dla mężczyzny może być w postaci paska, skarpetek lub etui na telefon. Jeśli chodzi o prezent dla dziecka to możemy tam kupić dosłownie wszystko: skarpetki, szalik, rękawiczki. Jeśli dziecko ma telefon to przyda mu się pewnie etui na telefon, ale bluzeczka czy sweter też będzie dobrym prezentem.

Uniwersalny prezent – co Ty na to?

Kolejnym pomysłem na trafiony prezent będą pieniądze, ale nie takie które damy fizycznie. Przy kasach znajdują się karty upominkowe, które możemy doładować za określoną kwotę 50,100,200 złoty. Osoba, która będzie takim prezentem obdarowana będzie miała prawo wyboru rzeczy, która jej się przyda i tym samym będzie pamiątką od Ciebie.

Czyż to nie genialne? Zamiast stać w sklepie godzinę a nawet i dwie, głowić się co może jej czy jemu się spodobać mamy gotowy prezent. Podejrzewam, że dwie strony będą zadowolone – Ty trafionym prezentem, osoba bliska – możliwością wyboru przydatnej rzeczy.

Pamiętaj, aby podczas wybierania prezentów patrzeć na potrzeby bliskiej osoby, a nie Twoje. Coś co przyda się jej czy jemu na co dzień, a nie rzuci to do kąta i nie będzie zadowolony. Jeśli już naprawdę nie masz pomysłu możesz delikatnie podpytać, czy jest coś takiego co chciałaby lub chciałby dostać na Święta. W New Yorker wszystkie ubrania i dodatki są w przestępnych cenach na portfel każdego.

Dodaj komentarz