Modnie i wygodnie w 2023 roku

Z całą pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę, że każdy sezon wyznacza nowe trendy modowe. W związku z tym u wielu osób pojawia się pytanie, na jaki outfit się zdecydować, aby czuć się dobrze i pewnie. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które z pewnością ułatwią poszukiwanie nowości do zapełnienia szafy.

  • Jak przygotować się na nowy sezon?
  • Co warto mieć w szafie tego lata?
  • Na jakie buty i dodatki postawić?

Jak przygotować się na nowy sezon?

Wraz z nadchodzącym nowym sezonem warto zastanowić się nad wprowadzeniem zmian w swojej garderobie. Zanim to jednak zrobisz, dobrym rozwiązaniem jest przejrzeć dotychczasowe ubrania i pozbyć się tych, które od dłuższego czasu leżą zapomniane na samym dnie półki. W modzie jest aktualnie dawanie ubraniom zupełnie nowego życia, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wykonać ładne zdjęcia i wystawić poszczególne pozycje na popularnych serwisach sprzedażowych. To pozwoli ci zrobić nie tylko miejsce na nowe perełki, ale również zasilić nieco budżet, który ze spokojną głową wydasz na nowe spodnie, czy bluzkę.

Co warto mieć w szafie tego lata?

Ostatnie trendy modowe jasno pokazały nam, że przylegające idealnie do ciała skinny jeans już dawno odeszły w zapomnienie. Obecnie dużo większą popularnością cieszą se luźniejsze kroje z wysokim staniem. Zamiast sięgać po niewygodny jeans postaw na bawełniane modele o prostym kroju. Różnego rodzaju propozycje znajdziesz tutaj: https://mybaze.com/pl/spodnie-damskie/renee/.

Podobnie będzie w przypadku spodni dresowych, czy popularnych legginsów. Tutaj również warto postawić na wysoki stan, który nieco zakryje brzuch, a dodatkowo wymodeluje sylwetkę.

Na jakie buty i dodatki postawić?

Decydując się na zakup butów, należy mieć na względzie kilka istotnych kwestii. Pierwszą bez wątpienia jest wygoda. To ona powinna wyznaczyć kierunek, w jakim chcesz iść. Po drugie niezwykle ważnym aspektem jest użyteczność. Dobrze, gdy obuwie można wykorzystać na wiele różnych okazji. Na szczęście jedną z bardziej uniwersalnych propozycji są buty sportowe, w tym klasyczne białe trampki. Te z powodzeniem sprawdzą się zarówno do krótkich spodenek, dresów, jak i niektórych sukienek oraz spódnic. To doskonała okazja, aby nawet w wersji eleganckiej czuć się komfortowo. Sprawdź poszczególne propozycje: https://mybaze.com/pl/katalog/big-star/.

Poszczególne dodatki (więcej informacji tutaj: https://mybaze.com/pl/katalog/4f/) będą dopełnieniem każdej stylizacji. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi propozycjami i dobrania najlepszych opcji, które sprostają twoim gustom.