Czy to najlepszy moment do inwestycji w Bitcoin?

Chyba mało kto spodziewał się dzisiejszego wykresu na rynku Bitcoin formula. Rano wskaźniki pokazały o spadek aż 13 procent wartości z 10 do 8 tysięcy dolarów. Czy tym samym mamy najlepszy moment do inwestycji w tematykę kryptowalut?

Oczywiście nie odpowiem Wam na to pytanie ponieważ nie jestem ekspertem. Z pewnością mogę jednak spekulować jak każdy inny, dlatego też w dobie dużego zainteresowania będę to robić 🙂

Tematem kryptowalut interesuję się od dawna. Oczywiście nie mogę się pochwalić milionowymi transakcjami ani zyskami na poziomie 150 procent. Obserwuję jednak temat odważnie i analizuje go tak, aby może kiedyś spróbować zabawy w tej kategorii.

Bitcoin formula
Bitcoin formula

Czy teraz jest dobry moment?

Osoby które obserwują ostatnie miesiące na pewno przewidują skok. Wynika to z przeszłości i tego jak kryptowaluta w niej zachowywała się. Oczywiście skok kiedyś nadejdzie i jest to nadzwyczajnie naturalna sprawa, jednak czy po drodze nie będzie jeszcze spadków? Tego nie wiem.

Jeśli jednak patrzeć na długi okres utrzymywania się na poziomie 10 tysięcy dolarów w 2019 roku i huczne zapowiedzi wielu ekspertów z tej dziedziny to można spodziewać się spokojnego przekroczenia punktu 10 tysięcy [tym bardziej kiedy taka sytuacja miała już swoje miejsce].

Kryptowaluty ewidentnie nie lubią się nudzić w dłuższym okresie, dlatego też skok jest naturalną koleją rzeczy. Oczywiście może się wydarzyć coś czego nikt z nas nie przewidzi bądź coś, co będzie losową wpływającą na dalsze losy Bitcoina, ale tego nie przewidzimy ani w jedną ani w drugą stronę.

Z drugiej strony należy pamiętać że grudzień to okres w którym lubi się dziać. Podchodząc do tego tematu czysto logistycznie kiedy teraz mamy spadek w grudniu powinniśmy liczyć na odbicie. Biorąc jednak pod uwagę aktualną kwotę 8,4 tysięcy dolara za Bitcoina to osoby inwestujące na początku tego roku nadal są na plus.

Bitcoin formula
Bitcoin formula

Źródła informacji które warto odwiedzać

Osoby zainteresowane kryptowalutami odsyłam na strony które znają się na tym temacie lepiej. U mnie macie moje prywatne przemyślenia, z których właściwie nie wynika nic. Sam nie podpalam się i jako obserwator jedynie cieszę się, ponieważ dzieje się w tym kinie dość sporo!

Chcących poczytać speców odsyłam pod adres https://szkolenieblockchain.pl/ gdzie można poczytać sobie na temat kryptowalut.

Jeśli jednak macie jakieś konkretne pytania to ta sama strona oferuje forum z polskojęzyczną społecznością, czyli osobami z jakimś tam doświadczeniem. Forum dostepne jest pod adresem https://szkolenieblockchain.pl/forum/

Cóż, ja od kryptowalut wolę finalnie jednak zdecydowanie bukmacherkę. Inwestycja zwraca się dość szybko [o ile się zwraca] i emocje mogę oglądać w trakcie meczu, lub nawet nie oglądając go a sprawdzając drugą zakładkę w laptopie, lub na telefonie 🙂

Dajcie znać jakie Wy macie podejście do kryptowalut.

Dodaj komentarz