Bundesliga mecze wracają na nasze ekrany już w sobotę!

W życiu faceta są momenty, które idealnie wpasowują się w każdego z nas. Jednym z najbardziej uniwersalnych stwierdzeń odnoszących się do faceta jest na pewno to: „ten tylko Cię doceni, kto Cię stracił”.

Na ogół powyższe stwierdzenie idealnie wpasowuje się w nasze byłe kobiety i tęsknotę za nimi. Tym razem jednak chodzi o inny rodzaj miłości i o inne odniesienie. Mowa o profesjonalnym futbolu, którego chyba brakuje każdemu z nas. Na całe szczęście rusza pierwsza topowa liga, która na pewno przełamie stagnację w świecie piłki nożnej

Dlaczego mecze Bundesligi są tak bardzo istotne?

Powrót na boiska Bundesligi ma ogromne znaczenie dla całego świata sportu. Jest to z pewnością bardzo trudny sprawdzian dla federacji piłkarskiej, która jest wystawiona w pewien sposób na wielką próbę.

Nic dziwnego. Oczy całego świata skierują się na Niemieckie boiska i to federacja piłkarska będzie odpowiedzialna za zapewnienie wszystkim piłkarzom odpowiednich warunków do gry a także pełnego bezpieczeństwa na boisku i poza nim.

Z pewnością nie będzie tak samo i tak przyjemnie jak do tej pory lecz czy mamy jakiekolwiek wyjście? Wydaje mi się, że nie.

Bundesliga mecze będą obwarowane wieloma restrykcjami

Ciekawi mnie jak wiele z nich będzie widocznych w telewizji i jak bardzo odczujemy obecność koronawirusa jako widzowie. Tego nie wiem, choć na pewno każdy mecz oglądany bez publiczności trochę obniży jego atrakcyjność. Tutaj jednak liczę że nadrobią piłkarze, którzy swoją intensywną i ofensywną grą pozwolą nam oglądać świetne akcje.

Bundesliga wraca już w ten weekend przed nasze ekrany. Pozostaje czekać na wznowienie rozgrywek i samemu zweryfikować czy są one akceptowalne z naszej strony. Na początku z pewnością będzie wielkie poruszenie i zadowolenie, jednak trudno powiedzieć czy ten sport będzie nadal tak atrakcyjny bez publiczności z biegiem czasu.

Ja jako fan ligi Hiszpańskiej i Realu Madryt czekam na powrót tej ligi. Niemniej jednak każdy mecz związany z piłką profesjonalną jest dziś dla mnie na wagę złota.

A jakie jest Wasze zdanie?

Dodaj komentarz