Betfan bukmacher – jedyny w swoim rodzaju bukmacher

Betfan bukmacher to nowa propozycja strony bukmacherskiej, która wystartowała w kwietniu 2019 roku. W tym miejscu warto wspomnieć, że Betfan wchodzi do 11 legalnych bukmacherów, co oznacza, że grać tutaj można zgodnie z prawem. Betfan zapewnia dobrą zabawę oraz wiele ciekawych opcji.

Betfan bukmacher – jak grać?

Do swojej dyspozycji mamy następujące kategorie: Sport, Live, Esport oraz Rozrywka. To my sami decydujemy, w co będziemy grać. W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak wybrać odpowiednią dla siebie kategorię, a później odnaleźć zakład i dodać go do kuponu.

betfan bukmacher

BBetfan bukmacher i możliwość specjalnej gry

Skoro już poruszyliśmy temat tego, jak grać w Betfan, to warto też wspomnieć o specjalnej promocji – możliwości grania bez podatku. Gdy po stworzeniu kuponu ze zdarzeniami będą na nim co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, to Betfan.pl zamieni współczynnik na 1, a nasza wygrana powiększy się o 14%. Oczywiście grać też można o więcej i wtedy, gdy na kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, to Betfan podniesie naszą wygraną o 20%.

Dodaj komentarz