Trymer uniwersalny – kilka urządzeń do strzyżenia i golenia w jednym

Żeby kompleksowo zadbać o wygląd ciała, panowie nie muszą już kupować całego szeregu różnego rodzaju urządzeń. Wystarczy, że zdecydują się na zakup trymera uniwersalnego, inaczej nazywanego Multigoomem. To urządzenie, z pomocą którego można przyciąć brodę, wystylizować fryzurę, a nawet pozbyć się niechcianych włosków z nosa czy uszu. Jak działa trymer uniwersalny i dlaczego warto go kupić?

Trymer uniwersalny – do włosów, brody i ciała

Trymer Philips Multigroom to wszechstronne urządzenie, którego można używać zarówno do brody, jak i włosów i ciała. Z pomocą tego urządzenia można wystylizować zarost na twarzy, skrócić fryzurę lub pozbyć się zbędnego owłosienia z ciała. Warto sprawdzić, czy urządzenie jest wyposażone w dodatkowy, precyzyjny trymer, za pomocą którego można wyregulować brwi, a także pozbyć się włosów z uszu i nosa. Większość tego rodzaju urządzeń można używać na sucho i na mokro, dzięki czemu możliwe jest, np. komfortowe użycie go pod prysznicem.

Uniwersalny trymer Philips – najważniejsze zalety

Wielofunkcyjny trymer to urządzenie, w które warto zainwestować. Dlaczego? Jakie są najważniejsze zalety trymera uniwersalnego Philips?

  • Wielofunkcyjność

Trymera Philips można używać do stylizacji włosów na całym ciele oraz skrócenia włosów na głowie

  • Wodoodporność

Z urządzenia można korzystać pod prysznicem. Można je również czyścić pod bieżącą wodą.

  • Ergonomiczny i trwały charakter

Urządzenie jest wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia mu wyjątkową trwałość. Gumowe elementy sprawiają, że trymer łatwo utrzymać w dłoni.

  • Długi czas pracy

Trymer Philips jest w stanie pracować przez 3h po pełnym naładowaniu.

Uniwersalny trymer czy kilka oddzielnych urządzeń – co wybrać?

Zakup uniwersalnego trymera to lepszy wybór niż kupowanie kilku, osobnych urządzeń. Chodzi tu, przede wszystkim, o oszczędność – zarówno miejsca, jak i pieniędzy. Kupno wielofunkcyjnego urządzenia zawsze będzie tańszą opcją niż kupowanie kilku, osobnych urządzeń. Dodatkowo, łatwiej znaleźć wolne miejsce na jeden trymer, niż szukać wolnej przestrzeni na kilka urządzeń.

Uniwersalny trymer to inwestycja na lata. Nigdy nie wiadomo, kiedy wybrane końcówki mogą się przydać. Chodzi tu np. o sytuację, kiedy mężczyzna używa trymera jedynie do stylizacji fryzury, ale nagle zapragnie mieć brodę. W takim przypadku, nie musi kupować dodatkowego urządzenia – wystarczy, że skorzysta z odpowiedniej nasadki.